Народна обраниця від Волині, Ірина Констанкевич взяла участь у брифінгу у Верховній Раді України. Вона висловила власне ставлення, і своїх колег-парламентарів із групи «За майбутнє», до якої, зокрема, входить і народний депутат Степан Івахів, до ситуації, що склалася із перерахуванням на місця кошів із Державного фонду регіонального розвитку.

Депутатська група «За майбутнє» звернулася до Уряду, а також закликає Президента України Володимира Зеленського забезпечити відновлення фінансування з Державного фонду регіонального розвитку на реконструкцію інфраструктурних об’єктів.

Про це йдеться у дописі Ірини Констанкевич на сторінці у фейсбук.

«Депутати нашої групи представляють понад 3 мільйони виборців у різних областях України. На жаль, скрізь сталася прикра ситуація у зв’язку з тим, що на важливі соціальні об’єкти не надійшли кошти з Державного фонду регіонального розвитку. Наведу приклад з Волинської області: у двох населених пунктах – селі Любохини і Осівці вже збудовані школи, і новий навчальний рік діти мали розпочати там. Але цього не сталося, бо ДФРР не скерував кошти на місця. Діти продовжують ходити в розвалені хати минулого століття. І таких об’єктів тисячі», – пише Констанкевич.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: “Обіцяв – зробив”: Степан Івахів підтримав скасування депутатської недоторканності. ФОТО

З її слів, група «За майбутнє» звернулася з листом до Прем’єрміністра України Олексія Гончарука, де докладно роз’яснюється та критична ситуація, в якій опинилися важливі соціальні об’єкти.

«Ми вважаємо цю ситуацію неприпустимою і злочинною по відношенню до українських людей. Бо вони сподівалися на те, що питання з реконструкцією шкіл, садків і лікарень буде вирішено. Ми звертаємося і до Президента України з тим, щоб усі кошти, які мали надійти з ДФРР, стовідсотково були скеровані на об’єкти», – підкреслила депутат у дописі.