Якби скаутська організація «Пласт», яка вже функціонує понад 100 років, була визнана державою ще на початку 90-их, війни на Донбасі не було б.

У цьому переконаний народний депутат, представник групи в парламенті «За майбутнє» Ігор Гузь, – йдеться на його офіційній сторінці.

Під час голосувань у Верховній Раді 3 жовтня, парламентар підтримав рішення скерувати на доопрацювання у профільний комітет Закон України «Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України» з пропозиціями президента Володимира Зеленського від 3 вересня 2019 року (№0976).

«Представників окупаційної платформи коробить, що «Пласт» виховав Степана Бандеру – людину, яка є символом нашої країни, Романа Шухевича – славетного командира української повстанської армії. Він виховав і тих хлопців, які першими пішли на війну та четверо з них сьогодні лежать у могилі. У цьому залі (залі засідань Верховної Ради – ред.) я бачу політичні сили, які вкрай не хочуть, аби така організація як «Пласт» була визнана державою, щоб молоде покоління ставало на ноги з любов’ю до української держави», – виступив з трибуни парламенту нардеп.

«Пласт» – неполітична організація, яка виховує патріотично налаштовану молодь.

«Думаю, ми спільно з представниками «Слуги народу» змінимо цей закон на захист організації. Сподіваюся, що команда Офісу президента і пан Зеленський зустрінуться з пластунами, щоб дізнатися, яким чином організація працювала 107 років. Усі разом й надалі підтримуватимемо не тільки «Пласт», але й будь-яку ініціативу, яка покликана, щоб українська держава ставала на ноги. А ми будемо ставати на ноги, коли наші діти будуть любити Україну», – підсумував Ігор Гузь.

 

Ігор Гузь вимагає визнати «Пласт» на державному рівні

Якби скаутська організація «Пласт», яка вже функціонує понад 100 років, була визнана державою ще на початку 90-их, війни на Донбасі не було б.У цьому переконаний народний депутат, представник групи в парламенті «За майбутнє» Ігор Гузь.Під час голосувань у Верховній Раді 3 жовтня, парламентар підтримав рішення скерувати на доопрацювання у профільний комітет Закон України «Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України» з пропозиціями президента Володимира Зеленського від 3 вересня 2019 року (№0976).«Представників окупаційної платформи коробить, що «Пласт» виховав Степана Бандеру – людину, яка є символом нашої країни, Романа Шухевича – славетного командира української повстанської армії. Він виховав і тих хлопців, які першими пішли на війну та четверо з них сьогодні лежать у могилі. У цьому залі (залі засідань Верховної Ради – ред.) я бачу політичні сили, які вкрай не хочуть, аби така організація як «Пласт» була визнана державою, щоб молоде покоління ставало на ноги з любов’ю до української держави», – виступив з трибуни парламенту нардеп.«Пласт» – неполітична організація, яка виховує патріотично налаштовану молодь.«Думаю, ми спільно з представниками «Слуги народу» змінимо цей закон на захист організації. Сподіваюся, що команда Офісу президента і пан Зеленський зустрінуться з пластунами, щоб дізнатися, яким чином організація працювала 107 років. Усі разом й надалі підтримуватимемо не тільки «Пласт», але й будь-яку ініціативу, яка покликана, щоб українська держава ставала на ноги. А ми будемо ставати на ноги, коли наші діти будуть любити Україну», – підсумував Ігор Гузь.

Gepostet von Ігор Гузь – офіційна сторінка am Donnerstag, 3. Oktober 2019