В аеропорту Абу-Дабі (ОАЕ) співробітники випадково виявили найстарішого жителя планети, відомого в історії людства.  Індійському монаху Свамі Шивананді – 123 роки.

Згідно з паспортом, він народився 8 серпня 1896 року в індійському місті Калькутта. Чоловік прямував із рідного краю в Лондон c пересадкою в Дубаї.  Про це повідомляє Сегодня з посиланням на Daily Mail.

Свамі Шивананда виглядає набагато молодшим за свої роки. За словами чоловіка, секрет його довголіття – йога, дисципліна і целібат.

У 2016 році чернець розповів, що зміг дожити до 120 років, тому що відмовився від сексу і не вживав їжу зі спеціями.

“Я харчуюся дуже просто – відварені продукти без масла або прянощів. Я не п’ю молоко і не їм фрукти, тому що це вишукана їжа”, – зазначив індієць.

Чоловік раніше розповів журналістам історію свого життя: в п’ятирічному віці він втратив батьків. Родичі віддали його на виховання гуру, з яким він подорожував по Індії. Подорослішавши, Шивананда вирішив присвятити своє життя чернецтву. Свамі зізнався, що живе дуже скромно: наприклад, спить на підлозі, підкладаючи під голову дерев’яний брусок.

Учні ченця нерідко радили йому подати заявку в Книгу рекордів Гіннесса і зафіксувати себе як найстаршого жителя планети.