Як тільки на вулиці похолоднішало, нежить, запалені очі, кашель й інші симптоми ГРВІ різко вриваються у наш організм. І тут усі, в кого імунітет не з найкращих – хворіють. Є два варіанти розвитку подій: або ж вилікуватись одразу, або ж продовжити хворіти через помилки при лікуванні.

Також замість лікування, люди часто полюбляють, переносити хворобу на ногах. Тут варто знайти в собі сили і, все-таки, певний час посидіти вдома. Також не потрібно зловживати жарознижувальними засобами при мінімальному підвищенні температури тіла. Не варто купувати ліки, не звертаючи уваги на механізм їхньої дії. І ще один важливий момент: не забувати провітрювати приміщення, у якому перебуваєте під час хвороби.

Але все-таки, чимало українців звикли лікуватись по-народному.

Лікарі кажуть, на початках, народні методи виправдані.

Ще один дієвий метод, який допоможе запобігти хворобі – щеплення. У Всесвітній організації здоров’я в Україні прогнозують циркуляцію чотирьох типів вірусів.

З настанням епідеміологічного сезону ГРВІ вразило вже три тисячі волинян. Більшість з них – діти до 17-ти років. Найбільше хворих у Луцьку, трохи менше у Нововолинську та Ковельському районі.

Сезон грипу та ГРВІ можна вважати відкритим. МОЗ розпочав моніторинг хворих: на Волині таких вже три тисячі. Якщо ж ви, все-таки, у їхньому числі, не сподівайтесь одужати на другий день після застуди. Наші журналісти поспілкувались з експертами і з’ясували найбільші помилки хворих при лікуванні. Які вони – дивіться у наступному сюжеті