Максиму Кривошу, який став відомим на всю Україну після захоплення автобуса у центрі Луцька 21 липня, обирають запобіжний захід.

Засідання розпочалося у Луцькому міськрайонному суді о 15 годині 23 липня.

Перед його початком журналісти встигли поставити кілька запитань Кривошу. Публікуємо його відповіді:

Журналісти: Що таке “день антисистеми” (такий допис з’явився на сторінці “луцького терориста” 21 липня, – ред.)?

Кривош: Це день правди. Ми кожен день обманюємо інших. Це норма. Я теж обманюю. Я погана людина. Я ж Максим Плохой.

Журналісти: Ви шкодуєте про скоєне?

Кривош: Ні, я ні про що не жалію.

Журналісти: Чи задоволені ви результатом своїх дій?

Кривош: Час покаже.

Тим часом адвокат Максима Кривоша подав клопотання про кілька хвилин перерви – аби пояснити підопічному, як буде проходити засідання.

***

Нагадаємо, 44-річний Максим Кривош захопив автобус із заручниками просто у центрі Луцька. 13 людей разом із ним провели цілий день – під прицілами камер журналістів та зброї правоохоронців.

Він написав у соцмережах вимогу – хотів, аби голови судів, міністерств, прокуратури, парламенту, церков, а також українські олігархи записали й виклали на своїх сторінках у соцмережах і в Youtube заяви про те, що саме вони – терористи в законі. Також відеозвернення повинен був записати президент Володимир Зеленський – із закликом усім дивитися фільм “Земляни” 2005 року. Близько 22 Кривош відпустив трьох заручників з автобуса в Луцьку. А коли Зеленський виконав вимогу – усіх заручників звільнили, а сам Кривош здався.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ ПРО ТЕРОРИСТА У ЛУЦЬКУ

Йому повідомлено про підозру у вчиненні терористичного акту, захопленні та триманні осіб як заручників з погрозою знищення людей, посяганні на життя працівника правоохоронного органу, а також у незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами (ч. 1 ст. 258, ч. 2 ст. 147, ст. 348, ч. 1 ст. 263 КК України).