Гра – одна з основних складових життя дитини, через яку вона не тільки розважається, але й вчиться, розвивається та пізнає усе навколо. Мережа магазинів дитячих іграшок та ігор BeSmart робить світ гри цікавим та насиченим.

Один із магазинів розташований у ТРЦ ПортCity на вулиці Сухомлинського, 1 в Луцьку.

Основна мета BeSmart – бути корисними та задовольнити потребу кожного клієнта. Саме тому з Вами працюють досвідчені консультанти, які допоможуть обрати з відповідальністю найкраще – так, ніби обирають для себе. В магазині цікаво і дітям, і дорослим, можна не лише обирати, але й розважатись у лабіринті, малювати та грати.

Асортимент налічує безліч позицій, проте кожна з них відповідає трьом основним вимогам: якість, безпека, розвиток. З BeSmart Ви будете готовими до усіх етапів росту дитини: від зустрічі малюка, до активного навчання та розвитку у вже дорослому віці. Все для спорту та активного відпочинку, розумового розвитку, стимулювання уяви, логіки та фантазії.

Продукція на полицях BeSmart організована за віком:

1. Від 0 до 6 місяців. Дивимося, торкаємося, слухаємо.

М’які об’ємні іграшки з прорізувачами для перших зубів, яскраві підвіски різних форм, зі звуком, у візочок та ліжечко.

2. 0,6 – 1 рік. Перша взаємодія з предметами

Брязкальця, пальчикові лабіринти, каталки – все це розвиває тактильні відчуття та дає малюку зрозуміти, що його дії мають певний результат.

3. 1 – 3 роки. Знати все.

У цьому віці дитині цікава кожна дрібниця. Завдяки конструкторам, магнітним мозаїкам, кубикам, сортерам вони розвивають просторове мислення. Малювання та ліплення дозволяють розкрити творчий потенціал, ляльки – освоїти перші норми поведінки в соціумі.

4. 3 – 5 років. Вчимося логіки, посидючості та терпіння.

Пазли, головоломки, настільні ігри сприяють розвитку правильних навичок та рис у дитини.

5. 5 – 7 років. Готуємось до школи.

Спеціальні настільні ігри та методики дозволять навчити малечу писати, читати та рахувати у формі легкої та цікавої гри. А проявити інтереси дитини можна за допомогоюнаборів для домашньої лабораторії, експериментів та фокусів.

Контакти:

Магазин – м.Луцьк, «Порт Сіті» (вул.Сухомлинського, 1), третій поверх
Instagram: www.instagram.com/besmart.lutsk/
Facebook: https://www.facebook.com/beSmart.lutsk/

Розвивайтесь, граючи, разом з BeSmart – магазин для щасливого дитинства.