У стінах середньовічного луцького замку змагалося любартове воїнство. Видовищний турнір зі змішаних бойових мистецтв “Воїни Любарта” відбувся вже вчетверте. За звання найсильнішого боролися бійці з України, Білорусі, Азербайджану, Вірменії, Алжиру та Туреччини. Усього 15 ефектних поєдинків.

Як проявили себе лучани та чим так приваблюють спортсменів бої без правил – у сюжеті 12 каналу.

Сила, тактика, холодний розум та спортивна агресія. Такими якостями мають володіти кращі бійці, – розповідають учасники міжнародного турніру зі змішаних єдиноборств “Воїни Любарта”.

У четвертих за рахунком змаганнях у Луцькому замку взяли участь спортсмени з різних регіонів України, Білорусі, Азербайджану, Вірменії, Алжиру та Туреччини.

“Турніри такого рівня в нашому місті – це стимул для спортсменів вдосконалюватися, розвиватися, будувати свою спортивну кар’єру. Це туристична привабливість нашого міста і рейтинг нашого міста на міжнародній арені”, – каже Олександр Кулаков, організатор міжнародного турніру “Воїни Любарта”.

Чи не найефектнішим і точно найкоротшим був бій між лучанином Артуром Столяруком та вірменином Артушем Григоряном. Обидва – професіонали з досвідом. Та цього разу фортуна уподобала лучанина. Поєдинок тривав лічені секунди. Артур вправно завершив його ударом з ноги.

Видовищним та інтригуючим видався і поєдинок відомого луцького спортсмена Олексія Бондаренка та столичного професійного бійця Степана Литвиненка. Обидвоє поєднують спорт з тренерською діяльністю. Перемога також дісталася лучанину.