У Луцькому зоопарку поповнення. Сюди привезли парагвайські мари – гризуни, які, до слова, отримали з схрещення оленя та зайця. Привезли до зоопарку три мари. Вони уже пристосувалися до звіринцю, але дуже бояться відвідувачів. На відміну від ще нового мешканця зоопарку верблюда Боніфация.

Як поживають нові мешканці – у сюжеті 12 каналу.

Три мари з’явилися у Луцькому зоопарку нещодавно і ще звикають до нового дому. Доглядачі кажуть, дуже спокійно говорять з ними. Ці тварини ліниві, але метушаться, коли до них заходять гості.

Зараз у мар різноманітне та свіже меню. Їдять огірки, кабачки, яблука, зерно. Хоча у природі вони харчуються виключно рослинною їжею.

На ніч мар закривають, бо температура опускається, а холод вони не дуже люблять. Поки що у зоопарку є три патагонські мари: два хлопчики і дівчинка.

Трошки далі красується ще один новий мешканець зоопарку – верблюд Боніфаций. Його висота разом з горбами – до 230 сантиметрів. А вага – більше 500 кілограмів. Розповідають, з напарницею Марішею подружився одразу. Обоє легко йдуть до рук, бо ж обожнюють, коли їх гладять. Тож облюбувати увагою нових мешканців звіринця може кожен охочий.