Простора вітальня, зручна кухня, затишна спальня і світла дитяча… Кожен хоча б раз житті уявляв свою ідеальну квартиру. От тільки грошей на омріяне житло вистачає не у всіх. Саме тому житловий комплекс “StyleUP” подбав про те, аби мрії їхніх потенційних клієнтів стали реальністю. 

Ми цікавилися, зрештою, як людині доступніше придбати житло. Ми також запропонували різні умови по розтермінуванню саме від забудовника. Але і альтернатива також є по пропозиціях від надходження коштів по кредитуванню”, – розповідає менеджерка з продажу ЖК “StyleUP” Вікторія Ярошик.

Уже збудовану комфортну та сучасну квартиру можна придбати в іпотеку під 7%. Отримати пільговий кредит можна в уповноваженому на участь у програмі “Доступна іпотека 7%” банку. У випадку із ЖК “StyleUP” йдеться про “Кредобанк”.

“Вибрали цей банк, тому що він є дійсно надійним. Вигідні умови вони пропонують по кредитуванню. По кредитуванню на різних умовах: чи це є доступна іпотека під 7% річних, чи це є доступні видачі кредитів на різних умовах”, – пояснює Вікторія Ярошик.

Ця іпотечна програма гарантує, що впродовж усієї дії договору, тобто – протягом 20 років ставка гарантовано буде 7%. В Україні поки немає такої ринкової ставки, і різницю банкам компенсовує держава.

Умови участі в державній програмі “Доступна іпотека 7%”, кажуть у “Кредобанку”, досить прості. Якихось обмежень немає. Єдине – позичальник мусить мати від 23-ох років, бути офіційно працевлаштованим та бути платоспроможними оплачувати кредит протягом 20 років. (

Відтоді, як житловий комплекс “StyleUP” почав співпрацювати із “Кредобанком”, жильців у новеньких квартирах цього ЖК стало значно більше. Бо тепер не потрібно десятками років відкладати гроші, аби здійснити багаторічну мрію. Свій дім стане реальністю із “Кредобанком”.