Митрополит Луцький і Волинський Михаїл наголосив, що, попри комендантську годину, собор Святої Трійці у Луцьку постійно відкритий. Це стосується і великодньої ночі.

«Незалежно від комендантської години наш кафедральний собор відкритий постійно, тому що нижній храм використовується як бомбосховище. І якщо є повітряна тривога серед ночі, то люди приходять, і це не суперечить правилам комендантської години. Вони ховаються внизу, перебувають якийсь час і йдуть додому після відбою повітряної тривоги. Це все діє, ми цього не можемо скасувати. Я кажу, що буде відбуватися у храмі. А що буде відбуватися на вулиці – це вже питання до світської влади. Вони прийняла ці рішення, і ми ці рішення виконуємо», – зазначив очільник єпархії.

Як відомо, на території Волинської області з 23-ї години суботи до 5-ї ранку неділі діятиме комендантська година. У цей час громадянам заборонено перебувати на вулиці.

Тож усі, хто відзначає Великдень і хоче відвідати богослужіння, можуть вчинити одним зі способів:

  • відвідати храм таким чином, щоб о 23-й годині вже повернутися додому;
  • відвідати храм після 5-ї ранку;
  • прийти до церкви до 23:00 і до 5-ї ранку перебувати там.

Або ж переглядати богослужіння у прямому ефірі. 12 канал транслюватиме нічну великодню літургію зі Свято-Троїцького собору міста Луцька з 23:30.

Таке рішення прийняли, щоб убезпечити людей від ймовірних провокацій ворога, наголошують в ОВА.