Луцькі волонтери привезли до собору Святої Трійці вогонь єдності та перемоги. Такий дарунок волинянинам передали бійці 14-ї окремої механізованої бригади, які нині боронять від окупантів Миколаївщину.

Про те, чим особливий цей вогонь і як його отримати, – в сюжеті.

За словами волонтера Сергія Балицького, це вогонь з передової. Взяли його з вогнища, на якому захисники України готують їжу і яким гріються вночі.

«Волиняни діляться чим можуть з нашими бійцями, а бійці діляться вогнем свого серця», – зауважив капелан і священник Михайло Бучак.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл каже: благодатний вогонь на Волинь також привезуть, однак цей – привезений з Миколаївщини – також особливий.

«Він для нас також як благодатний. Вогонь перемоги, вогонь єдності, який буде для людей видимим символом горіти тут на площі, тому що тут на площі ми палаємо любов’ю до своєї батьківщини», – зазначив митрополит Михаїл.

Аби вогонь, який гріє тіла військовослужбовців, зігрів душі прихожан Свято-Троїцького собору, на території храму поставили бочку.

Щоб про цей вогонь та його особливості знав кожен, хто йде до храму, владика Михаїл пояснив: «Наші волонтери привезли цей вогонь – вогонь єдності, турботи, любові і єднання».

Такий дарунок з передової прийняли чимало лучан. А від собору Святої Трійці вогонь передадуть і іншим храмам на Волині.