У новий сезон – з новими проєктами! 12 канал підготував своїм телеглядачам п’ять масштабних проєктів. Про історію волинських сіл та їхніх мешканців, про топові підприємства області і роботу зсередини, про корисне і, головне, недороге харчування, про новини, від яких матюкатися хочеться і про ті, які треба на пальцях пояснювати.

У нових сезон команда 12-го каналу вривається з унікальними продуктами, які так чи інакше знайдуть свого глядача.

“Ми вирішили цей сезон сезон почати не класично. Ми не лише на телебачення розраховуємо, а так само окремо проєкт підготували для інтернету. Називається він: “Матюкатися хочеться”. Ми його робимо виключно для ютуба та фейсбука, шукаємо свою аудиторію в соцмережах”, – розповідає генеральний продюсер 12 каналу Сашко Бугаєнко.

“Матюкатися хочеться”

Нову щотижневу інформаційну програму “Матюкатися хочеться” уже встигли побачити і навіть оцінити тисячі глядачів. Автор проєкту Роман Вербич каже: він не розраховував, що проєкт подобатиметься всім без винятків. Однак завдяки нестандартному підходу, доброму гумору, різноманіттю тем – свого глядача вона таки знайде.

“Made in Волинь”

Від текстилю до підшипника, від цегли – до скляної пляшки, від молока – до борошна. Новий проєкт на 12-му каналі “Made in Волинь” показує, як працюють підприємства Волині, чия продукція завоювала світовий ринок. Ведуча Луїза Киримова не просто розповідає про ці підприємства, а й сама проходить кожен етап виготовлення продукції, показує, як працює система і навіть пробує дещо робити власноруч.

“На пальцях”

Це програма, де ведучий Костянтин Яворський допомагає глядачеві розібратися в актуальному. Швидко, доступно і цікаво. Як на пальцях.

“Заходеньки”

Новий формат тревел-шоу “Заходеньки” із Марією Вавринюк побачить телеглядач у новому сезоні. Відтепер у селах вона спілкується із таким собі – амбасадором – людиною, яка проводить екскурсію тією чи іншою місцевістю, людиною, яка знакова для тієї місцевості. Саме через неї команда “Заходеньок” намагається показати життя в громаді.

“Годуй тіло”

Ще один проєкт “Годуй тіло” допомагає глядачам правильно харчуватися та вести здоровий спосіб життя.

“Проєкт розвінчує міфи про те, що здорове харчування – це дорого, що потрібні якісь там спеціальні магазини. Ми йдемо в звичайний супермаркет луцький, там знаходимо із професійним тренером список продуктів, який дешевий, корисний і збалансований”, – пояснює Сашко Бугаєнко.

Підписавшись на наші сторінки у фейсбук та ютуб, матимете змогу стежити за проєктами 12-го у будь-який зручний для вас час.