Школярі Павлівського ліцею взяли участь у молодіжному проекті обміну з польськими однолітками. Мета – обмінятися культурою, звичаями, цінностями, мовою. А ще знайти нових друзів.

З кожної сторони взяли участь в обміні по 14 дітей. А перед цим українці тиждень гостювали у Польщі.

А ще було багато майстер-класів та спілкування з однолітками. Додатково, кажуть, покращили знання польської мови й уклали польсько-український словник схожих слів. Тепер же усі зустрілися в Павлівці. Волиняни показали і свій скансен у Рокинях, луцький замок. Пробували нове, знайомилися з місцевими умільцями, побували на фермі, пивзаводі.

Мандрівка на Волинь прийшлася до душі і гостям. А ще діти кажуть, що проект дав їм можливість не тільки відвідати іншу країну, а й дізнатися, чим і як живуть сусіди.

Цей проект не перший, у якому беруть участь школярі Павлівського ліцею, але один з наймасштабніших. Школярі часто подорожують та обмінюються досвідом і з українськими школярами, і з закордонними.

А завершенням гостин польської делегації на Волині стала калинова алея. Її висадили усі разом. До слова, друга її частина у місті Островець-Свентокшиський у Польщі.

А досліджувати культурну спадщину стало можливим завдяки Польсько-Українській Раді Обміну Молоддю. Куратори запевняють, ця зустріч буде не останньою.