Президент США Дональд Трамп презентував свій план відновлення інфраструктури країни. Модернізація американських доріг, мостів, морських портів та аеропортів була однією з передвиборчих обіцянок республіканця. Він хоче, щоб Конгрес погодив фінансування у розмірі двісті мільярдів доларів упродовж наступних десяти років для реконструкції інфраструктури. Президент стверджує, що понад півтори трильйона доларів на ці витрати надійдуть із приватного сектору та місцевих бюджетів. Критики кажуть, що план Трампа – нереалістичний.
Експерт центру американського прогресу стверджує, що план стає ще більш нереальним через податкову реформу президента. Адже цей історичний, на думку американського лідера, закон передбачає різке скорочення витрат на інфраструктуру. А його план щодо інвестицій втілять лише у випадку, якщо рівень прибутковості проектів буде високим.

Приватизація доріг в деяких штатах й так дорого обходиться водіям. Люди не можуть дозволити собі їздити по автомагістралям. Для того, щоб окремі штати змогли інвестувати в модернізацію інфраструктури – чиновникам все ж доведеться підвищити місцевий податок для громадян. Демократи в Конгресі одразу відхилили пропозицію Трампа заявивши, що таким чином великі корпорації збагатяться за рахунок платників податків. Також інвестиції з приватного сектору можуть збільшити державний борг Сполучених Штатів.