Дослідникам вдалося визначити громадянство жертв зі сторони провладних сил під час великого авіаудару антитерористичної коаліції сьомого лютого. Conflict Intelligence Team стверджує, що в провінції Дейр-ез-Зор тоді загинули чотири росіянина. Хоча Міноборони РФ заявляє – жоден громадянин Росії не постраждав. Ідентифіковані жертви – бійці приватної військової компанії Вагнер, яка воює на стороні урядових сил Асада в Сирії та терористів Донбасу на сході України. В день атаки сьомого лютого антитерористична коаліція на чолі з США відбила напад урядової армії на бази опозиції. Курдський генерал у інтерв’ю CNN заявив, що одразу після удару коаліції по силах Асада йому подзвонив російський офіцер зв’язку та попросив припинити вогонь.

Правозахисники заявляють, що втрати загонів нелегальної військової структури Вагнер сягають двох сотень. Підтвердження загибелі росіян журналісти знайшли і у соцмережах. Дослідники із Conflict Intelligence Team перевірили інформацію та з’ясували, що більшість із них воювали на Донбасі та брали участь в анексії Криму. Але офіційний Кремль продовжує заперечувати свою причетність до участі у бойових операціях.

Водночас у сирійському конфлікті з’явилась ще одна сторона – Ізраїль. Країна заявляє про право захищатись від загрози тероризму та провладних сил, які підтримує Іран та ліванська мілітарна організація Хезболла. Прем’єр-міністр Беньямін Нетаньяху заявив, що обговорив з російським президентом свою участь у сирійській операції.
Москва, як і Тегеран відстоює позиції режиму Асада. Водночас, офіційний Вашингтон підтримав Ізраїль та назвав його вірним союзником у боротьбі з тероризмом.