У цій клітці живуть десятеро лисенят. Усіх їх цьогоріч до луцького зоопарку принесли небайдужі мешканці. Трьох купили через оголошення на сайті і таким чином врятували від притравочної станції. Ще шістьох знайшли у старій будівлі, яку мали зносити. Одне врятували у полі.

Відпускати лисенят у природу працівники зоопарку не хочуть – бо тварини звикли до людей і самостійно вижити вже не можуть. Але є одна проблема: місця для лисенят вже не вистачає. Тож у зоопарку хочуть побудувати для них нову клітку. Вона буде значно більшою за попередню та вартуватиме 150 тисяч гривень. Керівниця зоопарку Людмила Денисенко каже – вирішила просити у небайдужих допомогти назбирати необхідну суму.

Директорка зоопарку каже, що вже отримала перші два пожертвування. Усіх небайдужих Людмила Денисенко закликає допомогти зоопарку та надсилати гроші за номером, який бачите на екрані. До слова, за отримані гроші зоопарк обіцяє офіційно прозвітувати. Якщо ж 150 тисяч вдасться назбирати, будівництво вольєру розпочнуть восени.