У  Головному управлінні Державної фіскальної служби у Волинській області заявили, що журналісти ТРК “Аверс” поширюють недостовірну інформацію і вимагають спростування  про нібито оголошення підозри, затримання керівників та вилучення валюти, документів  та інших цінностей під час обшуків 9 липня.

Колектив Головного управління ДФС у Волинській області працює в штатному режимі, виконуючи завдання із забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів, – повідомили в ГУ ДФС у Волинській області.                                                                                                   .

“Поважаючи право журналістів на об’єктивне та неупереджене висвітлення подій суспільного життя, в ГУ ДФС у Волинській області просять представників мас-медіа користуватися перевіреними джерелами інформації та не вводити  в обману спільноту”, – йдеться у повідомленні.

Оскільки оприлюднена телекомпанією недостовірна інформація активно поширюється низкою видань, Головне управління ДФС у Волинській області вимагає спростування наклепів.

Зазначають, що головне управління ДФС у Волинській області залишає за собою право звернутися за висновком на предмет оцінки дотримання низки законодавчих актів у вказаному сюжеті до Комісії з питань журналістської етики, Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення та Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики. Нагадаємо, що п.12 Кодексу етики українського журналіста передбачає, що «журналіст зобов’язаний зробити все можливе для виправлення будь-якої поширеної інформації, якщо виявилося, що вона не відповідає дійсності».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Волинські фіскали заявили, що під час обшуків в них нічого не вилучили і нікого не затримали

“У випадку ігнорування офіційної позиції ГУ ДФС в області та в зв’язку з подальшим масовим тиражуванням недостовірної інформації, зокрема Інтернет-виданнями, ГУ ДФС у Волинській області вимагатиме спростування оприлюднених фактів у судовому порядку”, – йдеться у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.