Глава міністерства охорони здоров’я Зоряна Скалецька оголосила, що наступні 14 днів проведе в одному приміщенні з евакуйованими з Китаю українцями. Вона сподівається, що її присутність заспокоїть як тих, хто перебуває у Нових Санжарах, так і решту країни.

Про це вона написала на своїй фейсбук-сторінці.

За її словами, у МОЗ ретельно готувалися до евакуації та підготували безпечні умови перебування в обсервації, врахувавши усі стандарти ВООЗ та практику інших країн, які здійснили евакуацію своїх громадян з Китаю.

Вона визнала, що події 20 лютого – паніка і несприйняття, негатив та агресія вразили її. Міністерка попросила висловити підтримку евакуйованим українцям, а також подякувала тим, хто працював над евакуацією – екіпажу літака, медикам і усій команді супроводу.

Водночас Зоряна Скалецька звернулася до своєї доньки, якій завтра виповниться 10 років, і пообіцяла відсвяткувати  її день народження пізніше.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Автобуси групи евакуйованих з Китаю закидали камінням

На брифінгу у Нових Санжарах після засідання урядового оперативного штабу прем’єр-міністр Оленксій Гончарук прокоментував рішення Скалецької. За його словами, це має продемонструвати, що українцям нічого боятися. Він також сказав, що це достойна позиція міністерки.