З 2 грудня Ірина Вахович офіційно приступила до виконання обов’язків ректорки Луцького національного технічного університету. З цієї нагоди у навчальному закладі влаштували урочистості.

Вона – єдина жінка, яка очолює технічний виш в Україні національного значення.

Новоспечена ректорка каже, що готова до викликів.

“Я дуже надіюсь, що за 5 років мого перебування на посаді я залишу хороший слід для цього університету. Для майбутнього Волині і прикладатиму для цього максимальні зусилля. Вже з завтрішнього дня в нас стартує робота нової вченої ради, відповідно будуть структурні зміни обговорюватися”, – сказала Ірина Вахович.

Привітати нову керівницю з’їхалися представники міської та обласної влади, духовенство, керівники різноманітних держустанов, професорсько-викладацький склад та студентство.

“Успіхів! Ті всі завдання, які ви поставили сьогодні перед нами, в подальшому однозначно візьмемо собі до активу і, надіємося, що наша співпраця буде не тільки в підписанні меморандуму, а й дійсно в реалізації спільних проектів”, – сказав новий голова Волиньради Григорій Недопад.

Ірина Вахович запевнила: команда вже працює над проблемами вишу. Однак, першим, що вона зробила на посаді – вручила подяку своєму конкуренту.

Фото Поліни БЕРЕЗЮК