Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у четвер,  3 грудня

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З МАРІЄЮ ШВАЙ І БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  – 09:00  (прямий ефір)

Абсолютна більшість людей мріє про білосніжну голлівудську усмішку. На жаль, далеко не всі мають таку від природи. Стоматологиня Ярина Куцик розповість, як можна відбілити зуби безпечно, а до яких процедур краще не вдаватися.

Також  у «РАНКУ LIVE» –  огляд стрічок, які можна подивитися у кінотеатрах Луцька уже з 3 грудня,  поради сімейної лікарки, як себе поводити, коли з’являються перші ознаки застуди, а також чергова перевірка лучан на знання англійської мови.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 11:00

Чи можливі подорожі під час пандемії, куди поїхати за кордон, які місця краще відвідати в Україні, і зокрема на Волині, під час зимових канікул чи відпустки. Детально про це – у розмові із директором туристичного агентства  Богданом  Климчуком.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

У черговому випуску програми – розповідь про історію волинського містечка Чарторийськ (тепер – село Старий Чорторийськ) і розташованого тут Домініканського костелу.  Цікаві і маловідомі факти Тетяна Яцечко-Блаженко доповнює світлинами, зробленими  1929 року.

Ще одна оповідь ведучої – про історію сільськогосподарського банку на Волині. Він працював у двох відомих будівлях на вулиці Винниченка у Луцьку.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00, 22:15

Денис Кісіленко – медик батальйону морської піхоти. Найстрашніший момент під час першої ротації був тоді, каже Денис, коли почув по рації, що у нашому підрозділі є троє поранених. Тим часом він надав допомогу лише двом. Де шукати третього – навіть не уявляв. Боявся, що не встигне…

АРТ-ВІТАЛЬНЯ З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Відомому луцькому гурту «Флайза» виповнюється 20 років. Як святкуватимуть ювілей, скільки учасників працювало у команді за 2 десятиліття і хто залишився з командою з першого дня і дотопер, чому флайзівці знімають документальний фільм і над яким кліпом зараз працюють, – про усе це розповів незмінний лідер гурту Андрій Тимчук у студії 12 каналу.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

Активні і пасивні дієслова та за якою єдиною формою утворюють власне пасив  –  тема чергового телевізійного уроку англійської мови від тренерки іноземних мов Інни Козак.  «Лист пишеться мною», – українською звучить, щонайменше, дивно, але в англійській мові такі конструкції використовують доволі часто.

ТОК-ШОУ “ПОЗИЦІЯ” З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ  (ПРЯМИЙ ЕФІР)  – 20:00

Тема ефіру – Луцька міська рада. Нове депутатське скликання.

Які рішення прийматимуть депутати першочергово, що зміниться для лучан та якою буде розстановка сил у раді, говоритимуть гості нашої студії: депутат Луцької міської ради від партії “За майбутнє” Євген Ткачук і депутат Луцької міської ради від партії “Європейська Солідарність”  Юрій Моклиця.  Експертом буде Володимир Данилюк – журналіст, головний редактор видання “Волинська газета”

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 10:00,  13:00, 17:00, 19:00, 22:00, 23:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.