Народний дептутат Степан Івахів пообіцяв допомогти облаштувати нову відпочинкову зону у селі Синово Старовижівського району. Разом планують облаштувати набережну, збудувати приміщення, де можна було б ночувати, а також прокласти 8 кілометрів дороги.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Коли зустрічаюсь з людьми в селах, ми згадуємо, як ще 7 років тому до мене зверталися за допомогою з такими проблемами, як купити ксерокс, вставити вікно… За ці роки ми почали вирішувати набагато серйозніші питання – будувати школи, відкривати нові дитячі садки, ремонтувати будинки культури. На зустрічі в Сереховицькій громаді Старовижівського району ми зробили ще один крок і взятися за ще більш глобальне завдання”, – написав Степан Івахів.

Люди звернулися до нардепа з проханням допомогти облаштувати рекреаційну зону біля озера в селі Синово. Вони впевнені: зроблять тут відпочинок, не гірший за Шацькі озера.

“Питаю: «А ви впевнені, що сюди поїдуть люди?». Без жодного сумніву запевнили: «Та ви всю Верховну Раду сюди на крутий відпочинок привезете!» Як можна не підтримати таких ініціативних людей? Звичайно ж, прикладу максимум зусиль, щоб перші туристи поїхали до Синового вже цього літа. І такий проект стане поштовхом для інших громад, адже Волинь багата на озера та неймовірні місця для відпочинку”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  “Беру на особистий контроль”, – Степан Івахів про шкільні проблеми Ратнівщини

Обговорили в Сереховичах й інші поточні завдання, накреслили план дій на наступні 5 років.

“Маємо відкрити спортзал для школи, щоб зробити її опорною, відремонтувати дах і утеплити фасад в амбулаторії, зробити вуличне освітлення в селі Грабове, провести капітальний ремонт дороги Сереховичі-Грабове, зробити транспортне сполучення до Нової Волі, відремонтувати клуб та замінити дах в школі у Солов’ях, відремонтувати ФАП у Комаровому, відремонтувати опалення і утеплити школу в селі Ниці, зробити дорогу до траси і провести ремонт в клубі села Синово”, – написав Степан Івахів.