Останні декілька днів у Луцьку були не по жовтневому холодними. Середня температура вдень не перевищувала десять градусів тепла. Сьомого жовтня навіть сніжило. Але досі батареї в квартирах лучан – холодні. Тож на початок опалювального сезону чекають з нетерпінням.

Хоча серед опитаних лучан є й ті, хто готовий потерпіти ще декілька днів без теплих батарей.

Нині в місті опалюють лише декілька медичних закладів: міську клінічну лікарню, обласну дитячу лікарню та будинок дитини. А от вмикати тепло в квартирах містян в “Луцьктеплі” поки що не планують. Бо найближчим часом очікують на потепління.

Цю інформацію підтверджують у Волинському гідрометцентрі. Кажуть – вже з дев’ятого жовтня середньодобова температура значно зросте.

Вже після потепління, як тільки середньо-добова температура впаде нижче позначки плюс вісім і протримається декілька днів, опалення обіцяють запустити. Минулоріч опалювальний сезон у Луцьку розпочали 24 жовтня. Втім, через різке потепління з температурою навіть плюс 20 градусів, його призупинили на декілька днів. Повноцінно подавати теплоносій у Луцьктеплі розпочали на початку листопада.

Вже декілька днів лучани мерзнуть у квартирах. Вночі температура опускається нижче нуля. Але досі опалювальний сезон у Луцьку не розпочався. В міськраді на це мають свої пояснення. Чому батареї досі холодні – розбиралась Тетяна Бугаєнко.