Директор івент-агенції “Tikhonov сoncert and event agency” Євген Тихонов розказав, як працює його організація. 

Tikhonov сoncert and event agency” створили 1 червня 2016, однак Євген пояснює: перші кроки у цій сфері робив значно раніше. Нині в агенції працює п’ятеро людей: сам Євген, його дружина Лія, дизайнер, Андрій Мацкевич та Назар, який приєднався недавно. Команда влаштовує концерти у понад 40 містах України.

Вони кажуть, що організовують все, крім весіль та днів народжень.

“Буває, сидимо, думаємо, кого запросити… Раптом я кричу: “Лія, а як тобі Винник?” І Лія каже: супер чи не дуже. Так і вирішуємо. Тепер з’явився Назар, то буду ще йому кричати”, – поділився Євген.

У агенції зізнаються, що місто дуже впливає на рішення виконавця: їхати чи не їхати. Іноді артистів доводиться дуже довго вмовляти дати концерт в Луцьку. Багато хто не хоче їхати з суб’єктивних причин.

“Довго до нас не хотів їхати гурт “Время и Стекло”. Але ми переконали їх і дуже радіємо, бо вже 26 червня на іподромі відбудеться дуже крутий їхній концерт“, – поділився Євген.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Волиняни можуть вийти на одну сцену з гуртом “Время и стекло”

Цікаво, що з артистами, які гастролюють в Росії, івент-агенція “Tikhonov сoncert and event agency” не працює – кажуть, що такі лучанам не потрібні. 

За словами Євгена, працювати з творчими людьми завжди цікаво, але часом нелегко.

“Якось нам довелося проїхати кілька міст в пошуках потрібного шампанського. Бо в райдері було саме таке. Раз на заправці вкрали накладку для унітаза. Пробачте. Ну не могли ніде потрібну знайти, треба було викручуватися”, – розповідає директор агенції.

Цікаво, що з артистами часто можна торгуватися – “збивати” ціну, якщо для луцької аудиторії вона буде непідйомна.

Євген розповів, що луцька публіка доволі гарна, люди люблять концерти і завжди вдячні за проведення. Однак є й улюбленці лучан, серед яких – Сергій Притула і “Вар’яти”. Вони, до слова, цьогоріч планують приїхати до Луцька. Виступ відбудеться 14 жовтня, квитки вже можна купити. Також на осінь заплановані концерти Джамали, ONUKA, гурту “Без Обмежень”.