Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти можуть прийняти рішення про продовження осінніх канікул до 3-4 тижнів. Це пов’язано з епідеміологічною ситуацією через коронавірус.

Про це в ефірі Українського радіо заявив головний санітарний лікар Ігор Кузін, пише Суспільне.

«Скоріш за все вони (канікули, – ред.) будуть трошки продовжені. Але ми не вважаємо, що вони будуть доволі тривалими. Зазвичай вони тривають впродовж двох тижнів, ми зараз дискутуємо про термін 3-4 тижні», – каже Кузін.

За його словами, на стаціонарному лікуванні через коронавірус знаходиться 607 дітей – це 21% від кількості ліжок для хворих COVID-19, які були виділені на педіатричному напрямку.

«Діти більш активно залучаються в епідемічний процес, велика кількість класів закривається через випадок коронавірусу у дитини або вчителя. Весь клас вважається контактним, і він йде на «умовний» карантин», – підкреслив головний санітарний лікар.

Нагадаємо, 12 жовтня міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що початок осінніх канікул у навчальних закладах України може бути перенесений із 25 на 18 жовтня через зростання захворюваності на COVID-19.

Директор департаменту освіти Віталій Бондар повідомив, що школярі Луцької громади підуть на осінні канікули з 25 жовтня, як і планували раніше.