До початку навчального року залишилось трохи більше місяця. Поки ще невідомо, чи продовжать дистанційне навчання, але школи все одно готуються приймати учнів.

Журналісти 12 каналу відвідали Острожецький ліцей імені Ігоря Єремеєва, де якраз ремонтують актовий зал.

У цьому ліцеї колись навчався народний депутат України, благодійник та співзасновник ГК “Континіум” Ігор Єремеєв. Тут про нього згадують з теплом та трепетом, адже навіть після закінчення школи Ігор Миронович не переставав дбати про рідний навчальний заклад. Продовжити добру справу Ігоря Єремеєва взялися колеги, друзі й рідні: заклад постійно осучаснюють, забезпечують усім необхідним.

Ліцей, у якому навчається чотири сотні учнів, досі не мав актової зали. Школа стара, одному з її корпусів невдовзі виповниться 100 років, тож тоді таких приміщень для проведення шкільних свят – не проектували. Нещодавно дирекція школи вирішила пристосувати для цих потреб один з широких коридорів. За допомогою звернулась до благодійників.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Алея пам’яті та оновлений музей: в Острожецькому ліцеї імені Ігоря Єремеєва – особливий Перший дзвоник. ФОТОРЕПОРТАЖ

“Ми звернулися до групи компаній “Континіум” з клопотанням, аби вони нам допомогли в цьому ремонті. Сьогодні, як бачите, вже роботи йдуть”, – розповідає директор ліцею Петро Сірук.

Тут вже встановили нові двері, проклали електрику, замінили частину старих металевих труб та батарей на нові, поштукатурили частину стін. Ремонтні роботи розпочалися в середині червня, планується завершити до 1 вересня.

Ремонтами директор дуже тішиться, каже – школа змінюється на краще кожного року за рахунок допомоги від благодійників. Перелічує головні ремонти за останні роки: повністю оновлений вхід до школи, відремонтоване фойє, нову бруківку з орнаментом вишиванки.

Але чи не найбільше, каже, і учні, і жителі селі люблять алею пам’яті Ігоря Єремеєва, випускника навчального закладу. Цьогоріч тут відбувались шкільні урочистості.

“Свідоцтва про закінчення базової загальної середньої освіти 9-класникам хотілось якось вручити. В школі ми не могли, тому що в школі збиратись в приміщенні було заборонено, тому ми на цій алеї зробили невеличке вручення”, – ділиться Петро Сірук.

Директор сподівається, що оцінити нові ремонти та ідею з переобладнанням холу учні ліцею зможуть вже 1 вересня.

Фото Поліни БЕРЕЗЮК