Українська збірна здобула ще три медалі на Паралімпіаді. Ігор Рептюх здобув третю золоту медаль зимових ігор у Пхенчхані. Він став першим у змаганнях лижників на двадцяти кілометровій дистанції вільним стилем. Рептюх пройшов цю відстань за 44 хвилини 52-і секунди. Друге місце зайняв француз Бенжамін Дав’є, а бронзову медаль завоював представник Норвегії Хакон Олсруд.

Для Рептюха це вже друга нагорода у Пхьончхані. Раніше він став третім у біатлонних перегонах на сім з половиною кілометрів.

Також у третій день дванадцятих Паралімпійських ігор українці завоювали ще дві нагороди: одне «срібло» та одну «бронзу». Оксана Шишкова зайняла другу сходинку в лижних гонках на відстань 15 кілометрів серед спортсменів з вадами зору. Також Ольга Прилуцька у цій дисципліні фінішувала шостою. Раніше Шишкова посіла друге місце у біатлонному спринті.

На дистанції 15 кілометрів стоячи бронзовою призеркою стала Людмила Ляшенко. Юлія Батенкова-Бауман – четверта, а Богдана Конашук – восьма.

Загалом наразі українці здобули три золоті, дів срібні та чотири бронзові медалі. Після третього дня змагань Україна посідає третє місце у загальному медальному заліку.