У перший день п”ять нагород. Українська паралімпійська збірна посіла четверте місце у загальному заліку першого дня цьогорічних ігор у Пхьончхані.
Золото у скарбничку приніс найдосвідченіший спортсмен у складі збірної – тридцяти девятирічний Віталій Лук’яненко. У біатлонній гонці на сім з половиною кілометрів серед спортсменів із вадами зору він виявився кращим. Бронза у Анатолія Ковалевського.Також, у змаганнях серед чоловіків відзначився Ігор Репетюх, який став третім у гонці на 7,5 км (стоячи).Жіноча збірна здобула дві нагороди. Біатлоністка Оксана Шишкова фінішувала другою в гонці на 6 км серед спортсменок із порушенням зору, а Людмила Ляшенко посіла 3-тє місце в гонці на 6 км (стоячи).
Паралімпіада-2018 стартувала у Південній Кореї 9 березня, Ігри триватимуть 9 днів. За медалі боротимуться спортсмени з 49 країн. Україну представляють 20 паралімпійців у 3 видах спорту: біатлон, лижні гонки і сноуборд.