100 спортсменок з трьох луцьких шкіл змагаються за кубок міста з художньої гімнастики. Кілька років найкращих гімнасток обласного центру не обирали, та у 2018 році традицію відновили. Тренери кажуть, дівчатам потрібно частіше брати участь у турнірах аби вони ознайомлювалися з новими суддівськими вимогами, які ввели з першого січня.

Змагання триватимуть два дні. Кожна з учасниць повинна виступити у чотирьох гімнастичних видах: з предметами та без них.

Ті гімнастки, які змагаються сьогодні готувалися до турніру посилено. Спецпідготовка тривала місяць: майже щодня у залі, одне тренування навіть для 8-річних тривало 4 години.

Не пропустили нагоди позмагатися і спортсменки з Рівного та Львова. На кубок Луцька вони не претендують, але можуть стати кращими у загальному заліку, до того ж часто виїжджаючи на змагання в інші міста, вони звикають швидко адаптуватися до нового місця.

Усі учасниці отримають подарунки, йдеться про спеціальний одяг для виїзних турнірів, але медалі дістануться тільки кращим.