На Волині вже другий день гостює столична делегація. Ділиться своїми політичними поглядами та цікавиться життям волинян команда партії “Сила і Честь”. Оскільки їхній очільник – колишній військовий, а питання армії для команди посідає важливе місце, гості не могли не відвідати Волинський обласний ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Адже саме тут виховують майбутніх офіцерів.

Партійцям провели екскурсію ліцеєм. Показали, де молодь тренується, проходить фізичну підготовку, як навчаються та в яких умовах живе. До слова, нині у закладі навчаються більше тисячі ліцеїстів.

Опісля лідер партії мав розмову з працівниками навчального закладу. Говорили про наболіле і чимало питань стосувалося війни на Сході.

Команда ліцею зустріччю задоволена. Кажуть: приймати таких поважних гостей у стінах навчального закладу для них дійсно честь.

“Головне, що чим більше ми будемо популяризувати цей заклад, чим більше людей такого рівня будуть про нього знати, тим більше, сподіваємося, людей допоможуть робити його ще кращим, якіснішим”, – сказав начальник Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні Павло Боснюк.

Навчальний заклад справив враження і на гостей. Кажуть, діти мають чудові умови та високваліфікованих педагогів, які справді допоможуть досягти висот у військовій сфері.