У Палаці культури міста Луцька, де напередодні анонсували виступ Ігоря Смешка, майже не лишилося вільних місць. Впродовж декількох годин політик за трибуною розповідав про те, якою мусить бути держава, національну безпеку і оборону, закони демократії та розбудову регіональної інфраструктури партії “Сила і Честь”.

“На сьогоднішній день “Сила і честь” – це єдина партія за всі роки незалежності нашої держави, яка робить спробу створити ідеологічну партію, яка заснована не на вождизмі, не на бажанні групи людей просто прийти до влади”, – каже Ігор Смешко.

У перших рядах виступ уважно слухає народний депутат України першого скликання, почесний громадянин Волині та Луцька Андрій Бондарчук. Каже: “Сила і честь” Ігоря Смешка та ідеологія, яку сповідує партія, є найбільш прийнятною для виведення України із важкого економічного, соціального та політичного станів. І головне – зі стану фактичної війни.

Ігор Смешко – це єдиний політик, який реально знає ситуацію у нашій державі, переконаний  екс-міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк.

Разом із лідером партії “Сила і Честь” приїхали на Волинь і заслужений лікар України Віген Товмасян, і генерал-лейтенант Олександр Скіпальський. Вони стверджують: якщо раніше при владі були люди, які мали за спиною судимість, кримінальне минуле, люди, які ніколи не думали про народ та державу, то незабаром усе має кардинально змінитися.

Після виступу, запитань-відповідей та активного обговорення Ігор Смешко вручив членам партії “Сила і Честь” партійні квитки. Закінчилася зустріч із лідером партії спільною із прихильниками політсили фотосесією.