У Білорусі напередодні виборів президента пропав Віктор Бабаріко – головний суперник чинного президента Олександра Лукашенка.

Також на зв’язок не виходить його син Едуард, повідомили в штабі політика, передає УНІАН.

Вранці в четвер Бабаріко, а також його син Едуард, керівний ініціативною групою за висунення кандидатом в президенти, перестали виходити на зв’язок – за деякими даними, вони доставлені в Департамент фінансових розслідувань (ДФР).

“Сьогодні вранці Едуард і Віктор поїхали здавати чергову частину підписів, зібраних вами. Зараз вони не виходять на зв’язок, телефони не доступні. ДФР двері не відкриває, коментарів не дає”, – заявили в штабі.

На минулому тижні фінансова міліція Білорусі прийшла з обшуками в Белгазпромбанк, головою якого раніше був Віктор Бабаріко. Обшуки проводяться в рамках кримінальної справи за підозрою в ухилянні від сплати податків і легалізації отриманих злочинним шляхом коштів. Керівник КДК заявив про наявність доказів причетності Бабаріко до справи.

Нагадаємо, вибори президента Білорусі призначені на 9 серпня. У них візьме участь чинний президент Олександр Лукашенко. Він балотується вже на шостий термін.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: На Донбасі загинув боєць з Волині