Міністерство охорони здоров’я представило сценарії реагування на поширення коронавірусу. Один із них передбачає посилення каранитну в окремих регіонах. 

Про це під час брифінгу заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Згідно з гіршим сценарієм реагування на поширення коронавірусу в Україні, в деяких областях від 22 червня можуть ввести жорсткий карантин. Про це пише ТСН.

За його словами, якщо в якомусь регіоні погіршуватиметься ситуація, то карантин доведеться посилювати.

“Графік показує, за якого сценарію і як буде впроваджуватися адаптивний карантин на території країни. Ми не говоримо, що вже через два тижні будемо закривати країну на карантин. Цей графік показує, що в деяких областях нашої країни жорсткий карантин може бути введений від 22 червня. Динаміка зростання може це показати”, – сказав Ляшко.

У Міністерстві охорони здоров’я існує і більш оптимістичний прогноз, коли Україна зможе пройти літо без карантину. Головний санлікар наголошує, що така ймовірність досить висока.

“Ми можемо три-чотири місяці прожити без карантину. Головне, дотримуватися санітарних норм і м’яко виходити з карантину. Якщо цього не робити, то можемо запускати вже певні області в карантин, зокрема жорсткий карантин”, – сказав Віктор Ляшко.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: В Україні – 829 нових випадків коронавірусу, на Волині – 56