Цими вихідними луцькі баскетболісти приймали гостей із Рівного.

У першому поєдинку – в суботу – луцька команда поступилася рівненській з рахунком 62-78.

“Ви бачили, яка гра була – з кров’ю, з м’ясом. Дуже тяжко було”, – каже гравець БК “Старий Луцьк-Університет” Дмитро Швагринський.

Відразу обидва наші гравці Петро Глушко та Едуард Федчук отримали серйозні травми. Чому було важко і чому луцька команда таки поступилася рівнянам – Дмитро Швагринський здогадується:

“У нас була пауза два тижні. І ми, як то кажуть, готувалися психологічно. Напевно, всі перегрілися. Все ж таки два тижні”.

Перший невдалий для лучан поєдинок із рівненськими баскетболістами головний тренер “Старий Луцьк – Університет” Дмитро Журжій називає найгіршим за останні декілька сезонів.

“Збиралися з хлопцями, дивилися цю гру, аналізували, чому стався такий провал, але я вважаю, що в матчах такого накалу і такої ціни, які були в тому сезоні, напевно, це найгірший наш матч був. Тим більше – з таким принциповим суперником”, – каже він. 

Та у другому поєдинку – в неділю – “Старий Луцьк-Університет” таки зумів взяти реванш за поразку, перемігши “Рівне” з рахунком 59:54.

Ця перемога дозволила лучанам залишитися на першому місці у групі перед наступним етапом Вищої ліги. У підсумку наша команда перемогла у групі №2 і впевнено рухається у другий груповий етап. 12-13 лютого лучани зіграють з командою “Дніпро” на виїзді , а вже 19-20 гратимуть вдома із баскетбольною командою “Суми”.