П’ятнадцятирічна українська тенісистка Марта Костюк вийшла до півфіналу турніру Віменс Сіркьют в Китаї. У чвертьфінальному матчі українка перемогла представницю Словенії Далілу Якупович.
Далі в півфіналі Костюк зустрінеться з Анною-Кароліною Шмідловою зі Словаччини.
Раніше у січні Костюк сенсаційно зуміла пробитися до третього кола відкритого чемпіонату Австралії з тенісу. У наступний раунд її не пропустила українка Еліна Світоліна.
Також ще одна українка Катерина Бондаренко в парі з сербкою Олександрою Круніч обіграла в трьох партіях свою співвітчизницю Ольгу Савчук та румунку Ралуку Олару на турнірі серії Прем’єр Мендеторі в Індіан-Уеллсі.
Матч тривав одну годину 38 хвилин і завершився з рахунком 6:4, 4:6, 10:6 на користь українсько-сербського дуету. У другому колі тенісистки зіграють проти Крістіни Младеновіч (Франція) і Тімеі Бабоша (Угорщина). Раніше Бондаренко не змогла вийти з кваліфікації на турнірі в Індіан-Уеллсі в особистому розряді. Проте декілька днів тому вона дійшла до фіналу челленджера в цьому ж місті.