Звичайне поле на околиці волинського села. Таким воно було ще у червні. Здавна тут зупинялися люди попити води в спекотний день і перепочити після польових робіт. І саме це місце жителі Скобелки обрали для облаштування сучасної рекреаційної зони, де можна порибалити. Джерела досі активні, тож вирішили копати ставок. Він швидко наповнився. Але роботи є ще чимало.

Поки за рибою доглядають місцеві активісти. Окрім того, планують зробити пляж, дитячий майданчик, посадити дерева, квіти. Жителі громади зібрали кілька тисяч гривень. Допомагають чим можуть. Хтось майструє альтанки, хтось займається мангалами, є й ті, що готові допомогти з постачанням деревини. Місцеві фермери дають свою техніку. Окрім того, сільська рада виділила 100 тисяч гривень. Проте активісти кажуть, що цього замало.

Учасники місцевої громадської організації розробили проект рекреаційної зони, утім вирішили, що без спеціалістів не обійтися.

Дизайнерка каже, що зробити це вдасться не раніше листопада наступного року, утім ініціатори переконані: впораються швидше.

Рекреаційна зона посеред поля. Поки одні не вірять у власні сили, інші – втілюють мрію. У Горохівському районі селяни вирішили облаштувати місце для відпочинку, поблизу джерел. Вже викопали ставок, запросили ландшафтного дизайнера і будують плани – що робити далі. І усе це за грантові кошти.