Не стало військовослужбовця Олександра Вороб’я з Володимира-Волинського.

15 жовтня зупинилося серце військовослужбовця зенітно-ракетного полку Олександра Вороб’я, 1971 року народження, повідомляє Володимир Медіа.

27 вересня цього року Олександр отримав важку травму, перебуваючи у зоні ООС. У Харкові, куди його доставили авіацією,  був прооперований. Після цього його перевели у Львівський військовий госпіталь, де він продовжив лікування.

Зі слів його мами, попри травми, які прикували сина до ліжка, почував себе добре. Розмовляв, намагався жартувати, коли вони з чоловіком приїжджали до нього у Львів. А коли сів у крісло, був щасливим, що ноги торкнулися підлоги. Ще у понеділок, 14 жовтня, коли в Україні відзначали Свято Покрови Божої Матері і День захисника України, Олександр телефонував рідним і розповідав, що на території госпіталю відбувається концерт, і він слухає його. А наступного дня батьки не могли додзвонитись до сина. Близько 11 ранку їм повідомили, що він помер. В Олександра залишилась дружина і дев’ятирічний син.

«Він дуже любив малювати, – говорить мама. – Але обрав професію військового. У нього була ідея – встановлення пам’ятника волонтерам. Та не встиг її втілити».

Олександра знали як добру, щиру, готову завжди прийти на допомогу, людину.

Тіло військового привезуть 17 жовтня о 20:00 у Свято-Юр’ївську церкву у Володимирі-Волинському. Панахида відбудеться 18 жовтня о 12:00.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Бойовики нещадно гатять по позиціях ЗСУ: загинув військовий, ще один – поранений