Пельмені з лососем та шпинатом, вареники з томленим кроликом і пармезаном, класичні з картоплею… У Луцьку презентували нову мережу напівфабрикатів «Сам удома».

Над пошуками ідеальних рецептів упродовж місяця працювала команда професіоналів, що десятки років має справу з вишуканими рестораннними стравами.

«125 позицій у нашому асортименті – це наш старт, з якого ми хотіли би почати знайомство лучан з нашими здібностями, як ми готуємо на цей раз нересторанну зовсім їжу, але разом із тим не менш складну», – розповів засновник мережі домашніх напівфабрикатів «Сам удома» Роман Хорзов.

Кожну деталь виробництва напівфабрикатів у Луцьку перевірили відповідні фахівці. «Сам удома» – одна із небагатьох мереж, яка пройшла сертифікацію ХACCП.

«Виробництво відповідає усім нормам: і державним, і санітарним, і вимогам самого стандарту. Тобто продукція, яка виготовляється, безпечна для самого споживача. Це є основним», – наголосила фахівчиня з безпечності харчових продуктів технічного бюро «A-Skill» Анна Чернота.

Усе виробництво має зручне зонування, яке враховує усі деталі, що, безсумнівно, впливають на якісний результат.

Готові вареники, які залишається лише зварити, відправляються і на полиці магазинів.

Медійникам провели майстер-клас з ліплення вареників.

«Бізнес ставить собі ціль не лише заробляти гроші, а перше – це якість, яку я дійсно побачила. І, звичайно, це благодійна мета, до якої медіа сьогодні долучилися. Ми і власноруч спробували, і мені навіть вдалося зліпити два вареника з першого разу вдало», – поділилася враженнями ведуча 12 каналу Луїза Киримова.

Ця акція – благодійна, адже 200 кілограмів вареників доставляють дітям у Рожищенський навчально-реабілітаційний центр для дітей.

Однак «Сам удома» – це не лише про класичні українські страви. Окрім традиційних пельменів, вареників, котлет, картопляних зразів, млинців, тут дивують й унікальними рецептами.

«Пельмені «Цезар». Здавалося б, нескладно перенести «Цезар» у пельмені, але цікаво. Також у нас з’явилися вареники з томленим кроликом і пармезаном. Цікаве поєднання, яке ніде більше не зустрінеш. В нашому асортименті ще є, що мені особисто імпонує, пельмені з лососем і шпинатом», – розповіла менеджерка мережі торгової марки «Сам удома» Поліна Хорзова.

Подбали тут і про найменших: у «кідс-меню» входять найніжніші рецепти для малечі. Для тих, хто переймається фігурою та співвідношенням калорій, білків, вуглеводів та жирів, – «фітнес-меню». Над ним працював кваліфікований тренер та дієтолог Тарас Колодій.

«Коли я прописую людям меню, виключаю звідти напівфабрикати, тому що зазвичай це висококалорійна їжа з такими собі інгерієнтами. І от завдання було: придумати рецепти страв, де відсутні будуть некорисні жири, буде все збалансовано по жирах, білках, вуглеводах», – пояснює тренер і дієтолог Тарас Колодій.

Більше того, у магазинах мережі «Сам удома» обіцяють підібрати для покупців те, що саме їм до смаку. У процесі створення усі смаколики тестувала спеціальна фокус-група. Тож у тому, що вибір сподобається, переконані.

«Усе, я ще раз кажу, проходило великий відбір, витримало конкуренцію серед інших і взагалі відповідає моєму стандарту якості особистому. А в мене, повірте, планка задана дуже висока», – наголосив засновник мережі Роман Хорзов.

Магазини «Сам удома» у Луцьку відкрили за адресами: вул. Набережна, 10; вул. Конякіна, 14; вул. Гордіюк, 49; вул. Левчанівської.

У Липинах магазин працюватиме на вул. Шевченка, 69г.