У семи тролейбусах Луцька вже встановили ось такі валідатори. По три пристрої біля кожного входу. Поки що вони не працюють, на екранах ще наклеєна плівка.

Запрацювати валідатори мають з 11 листопада. Саме цей день обрала Луцькрада для переходу на безготівкову оплату за проїзд.

Купити електронні квитки можна буде в спеціальних терміналах на кшталт банківських. Багаторазова картка вартуватиме 35 гривень.

А от пільгові картки вже розпочали видавати в сервісному центрі “Сіті-кард” на Лесі Українки. Це найулюбленіше місце пенсіонерів: черги тут займають з самісінького ранку.

Хоча неподалік, в ЦНАПІ також видають такі картки. І тут черг практично немає.

Щоправда, у ЦНАПі система отримання квитка працює трішки по-іншому.

Також з двадцять п’ятого жовтня видавати пільгові картки почали у департаменті соцполітики на Волі 4А, та в сервісному центрі “Водоканалу” Є-ВОДА на проспекті Соборності, 25. То ж – до 11-го листопада встигнуть всі.
Не забули й про школярів.

Вже з нового року оплатити поїздку можна буде і банківською карткою з системою “Pay Pass”. Але поки це лише плани. З 11 листопада єдиним способом оплатити проїзд буде електронний виток. У міськраді запевняють – до можливих ускладнень такого різкого переходу готові.

Нині система безготівкової оплати за проїзд повноцінно працює у Житомирі, Білій Церкві, Івано-Франківську та сусідньому Тернополі. З першого листопада на цю систему мали перейти в Києві, втім, тимчасово реформу відклали через неготовність.

Перші валідатори вже встановили у семи тролейбусах Луцька. Пристрої розмістили біля кожного входу. Поки що вони не працюють, на деяких навіть наклеєна плівка. Вже з початку наступного тижня у Луцьку стартує продаж електронних квитків. Придбати їх можна буде в будь-якому із 50 терміналів, які розмістять у різних точках міста. Вартуватимуть вони 35 гривень. Поки що видають лише безплатні пільгові квитки. Відсьогодні список місць, де їх можна отримати, розширили. Тепер окрім сервіс-центру “Сіті-карт” на Лесі Українки та ЦНАПу, їх можна взяти у департаменті соцполітики на Волі, та в сервіс-центрі “Водоканалу” на Соборності. З собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та довідку, що засвідчує право на безплатний проїзд.