Щоб відчути себе у ролі журналістів, операторів і директора телебачення, школярі завітали у гості на 12 канал. Другокласники із 27 школи з перших хвилин екскурсії почали говорити на камеру.

Далі за планом малеча попрямувала у кімнату новин, щоб детальніше дізнатися про розпорядок дня телевізійників. Щоб потрапити у наступний кабінет, дітям потрібно було відгадати по фотографіях всіх журналістів із кімнати новин. Відмінно впоравшись із завданням, вони зайшли у студію звукозапису. Тут школярі ставили багато запитань, бо кімната відрізняється зовнішнім виглядом від всіх інших. А отримавши відповіді, повернулися до студії, де записують новини і різні програми. Всі колективно позували для об’єктиву камери і уявляли себе телеведучими.

Наступними гостями на каналі були четвертокласники із четвертої гімназії. Одразу після знайомства учні взяли у руки мікрофон, одягнули брендований одяг, справжнє журналістське посвідчення і почали працювати на камеру.

Пізніше діти ділилися своїми очікуваннями від екскурсії.

Дізнаватися відповіді на всі запитання четвертокласники пішли у кімнату новин, де працюють журналісти і редактори. Побували також в двох студіях: звуко- та відеозапису. В останній малеча радісно заглядала у кожну камеру. Після завершення екскурсії всі отримали імбирне печиво.