З настанням весни у фахівців цеху господарського обслуговування Рівненської АЕС побільшало роботи. Треба до ладу привести клумби, тротуари – словом, належно підготуватися до нашої Перемоги.

Про те, як кипить робота у бджілок-трудівниць, – у сюжеті.

«Роботи дуже багато. Ми починаємо з біління бордюр і дерев, далі дівчата займаються клумбами, підготовкою до посіву, обсапуванням того, що є з осені», – розповів майстер бригади Олександр.

На клумбах уже зійшли тюльпани. Це перші квіти, які розцвітатимуть тут навесні та радуватимуть око працівників АЕС. Зараз їх та інші рослини дбайливо обсапують Зіна та Іванна.

«Підчищали канадські ялинки, бо стара глиця осипалася, і щоб ялинка дихала, ми її підчищали. До цього вкривали троянди після зими, порівняли клумби», – каже Іванна.

Також працівники вже активно займаються підготовкою клумб до посіву квітів.

«Квіти у нас в основному із власного збору насіння – те, що було в минулому році, майори, чорнобривці, канни викопані клубні», – розказує Олександр.

Надія і Світлана обкопують дерева, перекопують злежану після зими землю, щоб збільшити доступ повітря до кореневої системи та покращити життєдіяльність дерев.

У цій бригаді із благоустрою території цеху господарського обслуговування РАЕС 19 працівників. Вони трудяться на території об’єктів, що розташовані за межами проммайданчика станції. Рослини, що тішать око атомників, дбайливо висаджені їхніми працьовитими руками.

«По комплексу зелених насаджень пристанційної площі, включаючи центральну клумбу, в нас нараховується десь 40 видів дерев і кущів вічно-зелених, листяних», – зазначив Олександр.

Поруч з адмінбудівлею найбільше привертають увагу катальпа бегонієвидна, туї колоновидні та шаровидні, клени штамбові, кипарисник, ялівці козацькі, верески різних видів тощо.

«Є у планах на патріотичну тематику якесь таке різнобарв’я зробити із квітів. Я вважаю, що цього року воно буде цвісти ще краще, ніж у минулі роки», – каже майстер бригади.

Працівники ЦГО докладають усіх зусиль, щоб територія навколо РАЕС була охайною та доглянутою, адже потрібно належним чином підготуватися до нашої перемоги.