Паски, імбирне печиво, малюнки та листи. Сотні ковельчан потрудилися, аби напередодні Великодня зібрати гостинці для наших захисників. У місті влаштували акцію «Паска для воїна». Кожні школа та садочок приготували запашну пасхальну випічку та імбирне печиво. Вибирали, кажуть, кращі рецепти та найякіснішу продукцію.

«Наш відділ стоїть на сторожі саме безпечності. Не тільки якості, але й безпечності тієї продукції, яка сьогодні тут присутня. Тому пасочки готувалися на підприємствах, де вже запроваджена система ХАСП», – каже завідувачка Ковельського районного відділу «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України» Людмила Маляр.

До акції долучилися чимало ковельчан, які захотіли подякувати героям та передати їм частинку тепла своїх домівок.

Гарним доповненням до гостинців стали малюнки та листи від діток і дорослих. Кожен автор вклав у роботу частинку душі разом із побажаннями для воїнів. Усі пасхальні набори зібрали на площі Героїв Майдану, їх освятили священники Свято-Благовіщенського собору.

«З вірою в те, що вони, споживаючи ці пасхальні дари, будуть згадувати свою оселю, свою родину, свою сім’ю і розуміти те, що ми за них усіх молимось, ми усіх їх любимо і чекаємо, коли повернуться з перемогою до своєї оселі», – звернувся священнослужитель.

Ковельський міський голова висловив вдячність кожному, хто приніс пасхальні дарунки для військових.

«Усе це зараз буде завантажено в машину і передано нашим воїнам. Ми хочемо засвідчити, що чекаємо їх вдома із перемогою. Це наша маленька підтримка їм для того, аби вони наближали цю премогу», – розповів мер Ігор Чайка.

Ковельчани зібрали для українських захисників майже тисячу пасок. Усі гостинці вже завантажили в автівку і зовсім скоро великодні сюрпризи доставлять на передову.