Судові тяганини у справі щодо побиття волонтера Ігоря Кінаха продовжуються. Інцидент трапився 23 квітня. У червні знайшли ймовірно причетного до побиття. Ним виявився лучанин Сергій Поліщук.

Тож суд обрав для нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Випустити обвинуваченого мали 9 серпня, однак слідчий подав клопотання до Луцького міськрайонного суду аби термін утримування підозрюваного під вартою продовжили ще на два місяці.

Мовляв досудове розслідування триває, а Поліщук може бути небезпечний для потерпілого на свободі. Адвокати Ігоря Кінаха підтримали клопотання слідчого.

В свою чергу, захисник підозрюваного запевняє, що досудове розслідування відбувається із грубими порушеннями і Сергія Поліщука взяли під варту без належної доказової бази.

Сторона підозрюваного вважає, що до завершення досудового розслідування Сергій Поліщук має перебувати під домашнім арештом.

Адвокати Ігоря Кінаха це заперечують. Мовляв їх довіритель упізнав того вечора свого кривдника, бо пан Сергій раніше вимагав гроші від потерпілого. Два дні слухань і суддя таки ухвалила рішення.

Вагомим нюансом, кажуть в суді, є те, що Сергій Поліщук вже неодноразово притягався до кримінальної відповідальності. Захисники підозрюваного кажуть: ухвалу оскаржуватимуть і не лише в українських представників Феміди, а й обіцяють подати позов до Європейського суду з прав людини щодо незаконного затримання Сергія Поліщука.