Народні депутати України забезпечені фінансово на хорошому рівні і підвищувати їм заробітню плату немає необхідності. 

Про це заявив нардеп Ігор Гузь у програмі “Актуально” в ефірі 12 каналу.

“Зараз народний депутат “на руки” отримує близько 40 000 грн. І я вважаю, що це достатньо хороша заробітна плата. І говорити про те, що її треба збільшувати, не варто”, – сказав нардеп.

Ігор Гузь додав, що народні депутати мають додаткові кошти для оплати роботи помічників-консультантів, а також для оплати оренди житла у Києві, якщо власного у столиці немає. Депутатам компенсують витрати навіть на бензин, канцтовари, тощо.

“Якщо говорити про державні підприємства, то тут є питання. Ну, наприклад, керівник “Укрпошти” заявив, що у цьому році за січень отримав, здається, 850 тис грн зарплатні. По-перше, є різниця: 40 тисяч і 850 тисяч. Але, як на мене, це вже ні в тин, ні в ворота. Чому? Тому що проста людина в Луцьку, до прикладу, пенсіонер, який отримує 2 тис грн пенсії, або вчитель, який має 6-7 тис, ставить адекватне запитання: як може бути такий дизбаланс? Більше того, у нас навіть президент не так багато отримує в порівнянні з керівником “Укрпошти”, – розповів Ігор Гузь.

Нардеп повідомив, що уряд буде обмежувати систему преміювання.

“Я ще не бачив зарплатної відомості інших керівників держпідприємств, наприклад, “Нафтогазу”. Як на мене, це ненормально”, – сказав Гузь.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Кабмін оприлюднив розмір зарплат міністрів