Вбиральня у центральному луцькому парку – болюча тема вже протягом декількох десятиліть. Безкоштовного громадського туалету із нормальними санітарними умовами на такій великій площі – немає вже роками.

Насправді КП “Парки і сквери”, яке опікується парком імені Лесі Українки, веде статистику відвідуваності парку. В будній день сюди приходить щонайменше чотири сотні людей. У святкові дні цифра сягає декількох тисяч. А нормально облаштованих легальних і безкоштовних місць, де можна справити потребу, – немає.

Залишається або ж проситись до кафе, або ж йти до старої вбиральні біля атракціонів. Вона вже давно не в найкращому стані. Її нібито мали відремонтувати – але, безрезультатно.

Тож міськраді вже знайшли ділянку для нової вбиральні. Побудують туалет “з нуля”. Кажуть – місце біля “алеї парасольок” підходить як найкраще, бо ця ділянка рівновіддалена від входу в парк, пляжу та звіринцю.

На сесії депутати дозволили КП “Парки і сквери” розробити проект. Тож за справу візьмуться вже невдовзі. Окрім того владці пообіцяли, що зроблять усе, аби не зрізати жодне дерево.