З 8 квітня у кінотеатрах Луцька ви можете переглянути такі фільми:  

  • «Кохання, весілля та інші катастрофи»

Джессі знає усе про організацію весільних церемоній. Немає жодних сумнівів, що своє весілля вона б спланувала ідеально. Біда лише в тім, що хлопець порвав із нею. Далі дівчину запросили організувати весілля кандидата у мери. Наречена чекає від неї свіжих ідей та гумору. У той же час наречений найняв перфекціоніста Лоуренса. Традиційні консервативні церемонії – його профіль. А поки Джессі та Лоуренс сперечатимуться чиї вміння у цій сфері кращі, своє щастя шукатимуть усі герої цієї історії. Комедійну мелодраму «Кохання, весілля та інші катастрофи» зняв режисер та сценарист Денніс Дуган, відомий за комедіями «Великий тато» (1999) та «Дружина напрокат» (2011).

  • «Похмілля у Таїланді»

Брендон дізнається, що дружина його зраджує. Наближається річниця весілля, до якої він приготував у якості подарунку поїздку до Таїланду. Дружину Брендон бачити точно не хоче, тож запрошує у подорож свого давнього друга Дена. Працівники готелю, не повівши оком, приймають їх за щасливих молодят. Попереду на друзів чекає вир туристичних радощів: катання на човнах, відвідання невідомих храмів, відпочинок на пляжах. З одного боку – горе й розпач від зради дружини, з іншого – ріки алкоголю та розваги на будь-який смак. Герой не розуміє, як жити далі. Але кожен новий день та кожна нова зустріч дають йому підказки.

  •  «Дівчачий махач»

Життя Анни пішло шкереберть. Мама, яка завжди її підтримувала, померла, тато виявився геєм, у особистому житті тривала криза. Окрім того ще й проблеми з грошима. Шарлін, її кращій подрузі, набридло про все це вислуховувати і вона відвела Анну до жіночого бійцівського клубу. За правилами, першого ж дня нова учасниця має вийти в ринг. Добряче відлупцьована Анна, по ідеї, мала б забути про інші негаразди або ж рватися у бій, аби спустити пар. Але дівчина обрала найнелогічніший з усіх можливих варіантів. Зовсім не уміючи битися, вона викликає на поєдинок тамтешню чемпіонку, мало не вдвічі за неї молодшу Олівію. Тепер думати про вчорашні негаразди ніколи – треба тренуватися.

  •  «Кінотеатр жахів»

П’ятеро незнайомців одночасно вирішують сходити у кіно. На очі їм трапляється кінотеатр, у якому зовсім немає відвідувачів. Придбавши квитки, кожен із них поринає у свою історію. Дивним чином кінотеатр, у якому господарює Кіномеханік, показує кожному фільм жахів, головним героєм якого є сам глядач. На екрані оживуть найпотаємніші страхи. Жінка зі шрамом вдається до пластичної операції у зловісній клініці. Католицькі школярки потерпають від безумного демона. Хвора жінка, очікуючи лікаря, втрачає розум. Юний вундеркінд помирає та повертається до життя, у якому його атакують надприродні сили. У лісі на чоловіка чекає кровожерний та винахідливий убивця. І усе це в одному фільмі.