Щодо мешканця Нововолинська, який на бульварі Шевченка у Нововолинську нападає на дівчатбуде направлений лист у лікарню, так як чоловік страждає на психічні розлади.

Про це повідомив начальник відділення поліції Нововолинська Олександр Ципко, – пише Буг.

До журналістів звернулася мама 15-річної дівчинки, яку нововолинець вдарив у живіт. Випадок трапився близько 17:00 5-го квітня на “стометрівці”.

«Моя 15-річна донька йшла, розмовляючи зі мною по телефону. І зненацька чоловік приблизно 40-ка років цілеспрямовано підійшов до неї, дістав різко руку з кишені і вдарив у живіт та втік», – розповіла жінка.

Про подібний інцидент розповідала ще одна мешканка Нововолинська. Чоловік різко вдарив її у спину. Це трапилося також на “стометрівці”.

Після звернення мами дівчинки, яку днями вдарив чоловік, поліція 8-го квітня провела ряд заходів.

“Зареєстрували звернення з приводу дій чоловіка. Його упізнали по фото. Він має інвалідність, тому буде направлений лист на лікарню”, – говорить керівник відділку.

З чоловіком також провели профілактичні бесіди.

Зазначимо, що відповідно до чинного законодавства щодо осіб, які перебувають на психіатричному обліку, правоохоронці можуть подавати клопотання для примусового направлення на госпіталізацію. Однак для цього потрібні заяви від потерпілих щодо протиправних дій особи, а вони не надходять.

Поліція звертається до нововолинців з прохання повідомляти на 102, якщо будуть виникати подібні випадки!