Після 11 травня в Україні планують запровадити “адаптивний карантин”, який можна буде посилювати локально, залежно від спалахів захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду, – пише Українська правда.

“Ми мали розмову з провідними економістами. Вони підтримали урядовий план – згодні з пропозицією про те, що треба запускати адаптивний карантин. Це означає, що в разі спалахів інфекції в окремих регіонах будемо посилювати карантин саме там, а не в цілому по всій країні. Але це наступні наші кроки  після 11 травня.

Ми також маємо усвідомити, що навіть після відкриття усіх закладів та транспорту маски, дезінфектори, соціальне дистанціювання, особиста гігієна нікуди не дінуться. Відтепер це норма”.

Раніше Денис Шмигаль заявляв, що Кабінет міністрів продовжить карантин в Україні до 11 травня, з 12 травня почнеться пом’якшення обмежень, але наступні 2 роки світ буде жити в умовах боротьби з коронавірусом – тому певні обмеження можуть зберігатися чи поновлюватися.

Влада запровадила поняття зеленого, жовтого, помаранчевого та червоного рівнів небезпеки як критерії для тих чи інших правил карантину локально або тотально.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Луцьку послабили карантин: кому дозволили працювати