У центрі Луцька, на Театральному майдані, опитують громадян щодо потенційних кандидатів на посаду міського голови.

Опитування розпочалося 24 жовтня, – пише Район.Луцьк

На головній площі міста двоє представників “ГО “Студентська Рада Волині” підходять до людей з анкетами, на яких зображені шість потенційних кандидатів у мери: ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігор Коцан, депутатка Луцькради Юлія Вусенко, її колега Андрій Покровський, депутат міськради Микола Яручик, радник в.о. міського голови Ігор Поліщук та сам виконувач обов’язків Григорій Пустовіт. Поруч з ними стоїть штендер, на якому зображені згадані особи.

Активістка Мар’яна каже, що опитування громадської думки триватиме тиждень — до 1 листопада.

«Люди дуже активні. Підходять та запитують про наш захід. Активно висловлюють думку. Часто згадують, що Луцьк більше як 2,5  роки живе без міського голови і через це в місті багато проблем, які не вирішуються. Дехто навіть дякує нам за те, що звернули увагу на це», — розповіла дівчина.

Як це буває зазвичай найактивніші у голосуванні представники старшого віку. Вони поважно підходять до соціологів, беруть бланки для голосування та роздивляються кандидатів.

«В останні роки наша міська влада як ніколи далека від людей. Попасти на прийом до міського голови чи його заступників майже неможливо. А в мене в дворі два аварійні дерева, які потрібно негайно спиляти. Писав і в жек, і в управління ЖКГ, але там відфутболили. В мене виникає враження, що наша влада за бруківкою та скверами не бачить справжніх проблем Луцька. Набридли ці депутати. Думаю, що нам треба слідом за новим Президентом і нового голову обрати. Такого, щоб в міській раді не був», — ділиться думками Іван Сердяк, ветеран правоохоронних органів.