Минулої доби до Ковельського та Луцького відділів поліції звернулися дві волинянки із заявами про шахрайства. Зловмисники ошукали жінок на 38 тисяч гривень.

За обома фактами шахрайств слідчі проводять досудові розслідування, – повідомляє поліція Волині.

Учора, 23 жовтня, по 15:00 годині до Ковельського відділу поліції звернулася 62-річна жінка. Вона повідомила, що цього ж дня об 11:00 годині їй на мобільний телефон зателефонував незнайомець та шляхом обману, під приводом звільнення її дочки від кримінальної відповідальності, заволодів грошима у сумі 22 тис. грн.. Гроші жінка перерахувала на вказаний зловмисником рахунок.

Цього ж дня, до Луцького відділу поліції звернулася 31-річна лучанка та повідомила, що у понеділок, 21 жовтня, їй зателефонував невідомий. Чоловік представився працівником служби безпеки одного із банків. Під приводом розблокування банківської карти зловмисник заволодів грошима потерпілої у сумі 16 тис. грн..

За обома фактами шахрайств тривають досудові розслідування за ст. 190 Кримінального кодексу України. Поліцейські проводять заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до скоєння злочинів.