На Волині планують відкрити ще один митний пункт пропуску на кордоні з Польщею
Тимчасовий пропускний пункт «Адамчуки-Збереже» влітку може працювати в тестовому режимі 2 місяці.

Таку можливість розглядає  Волинська ОДА  спільно з представниками Люблінського воєводства як перспективу для створення постійно діючого пункту пропуску, – повідомили на сайті облдержадміністрації.

Директор департаменту економіки та європейської інтеграції Волинської облдержадміністрації Ігор Чуліпа  зазначив, що сторони спільно шукають можливості, аби залучити кошти для оренди та встановлення понтонного мосту через річку Західний Буг для тимчасового пункту перетину державного кордону терміном на 2 місяці – з 28 червня по 28 серпня 2020 року.

Зазначають, що  така ідея виникла не випадково, адже це можливість зробити зріз та мати показові дані щодо динаміки перетинів кордону, які будуть з обох країн, та донести Уряду доцільність відкриття постійного пункту пропуску, про який йде мова довгих 10 років.

“Зараз керівництво області готує спільний лист до Кабінету Міністрів України, адже відкриття тимчасового пункту пропуску навіть на 2 місяці має бути погоджене на рівні обох держав”, – йдеться у повідомленні.